Katarzyna Serkiewicz | O Mnie - Katarzyna Serkiewicz
Oferta

O Mnie

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Serkiewicz

Katarzyna Serkiewicz Adokat Chojnice
+48 692 420 176
adwokat@katarzynaserkiewicz.pl

ADWOKAT Katarzyna Serkiewicz jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację adwokacką ukończyła w Warszawie. Egzamin adwokacki złożyła w 2013 roku, plasując się w czołowej dziesiątce adwokatów przystępujących do egzaminu zawodowego na terenie Izby warszawskiej.

Pracę zawodową adwokat Katarzyna Serkiewicz rozpoczęła w roku 2008, zdobywając doświadczenie w renomowanych stołecznych indywidualnych kancelariach adwokackich, jak i spółkach adwokacko-radcowskich, doradzając dużym spółkom prawa handlowego, przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym, jak i osobom fizycznym. Od roku 2013 wykonuje zawód w indywidualnej kancelarii w swoim rodzinnym mieście w Chojnicach, co jednak nie stoi na przeszkodzie udziałowi w procesach na obszarze właściwości sądów znajdujących się w oddaleniu od Chojnic. Obecnie mecenas Serkiewicz jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy.

Obszarem szczególnych zainteresowań mecenas Serkiewicz jest prawo kontraktów, prawo rodzinne oraz prawo karne. Kancelaria oferuje stałą obsługą podmiotów gospodarczych oraz pełną reprezentację Klienta przed organami administracji, organami ścigania i sądami.

Adwokat Katarzyna Serkiewicz udziela pomocy prawnej również w języku angielskim, którym to językiem biegle się posługuje także w zakresie terminologii prawniczej. Posiada certyfikat Cambridge CAE oraz ukończyła Center for American Law Studies (roczne studia Centrum Prawa Amerykańskiego). Włada także językiem niemieckim oraz włoskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Mecenas Serkiewicz poza swoją pracą uwielbia czytać książki i podróżować w gronie rodziny.

Potrzebujesz skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej? Sprawdź ofertę lub przejdź do zakładki kontakt!